Kontakt

Meblostyl Sp. z o.o.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: 

 71 889 07 80

 i.kuc@meblostyl.com

 www.meblostyl.com

WROCŁAW               ODDZIAŁ ZAKRZÓW     ODDZIAŁ TWARDOGÓRA ODDZIAŁ WAŁBRZYCH

 

 

 


ul. Cesarzowicka 5
52-408 Wrocław

e-mail:
wroclaw@meblostyl.com

Kierownik Oddziału

Jakub Garbus
609 477 540
j.garbus@meblostyl.com


Handlowcy Działu Handlowego


Ireneusz Kuc
609 477 065
i.kuc@meblostyl.com


Dawid Zacharko
609 477 403
d.zacharko@meblostyl.com

 
Przedstawiciel handlowy
Daniel Staniszewski
609 477 011
ph@meblostyl.com

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





ul. Zakrzowska 25
51-318 Wrocław

e-mail:
info@meblostyl.com


Kierownik Oddziału

Marcin Jankowski
603 199 800
m.jankowski@meblostyl.com


Handlowcy Działu Handlowego

Violetta Jarska
609 477 108
v.jarska@meblostyl.com

Marcin Pokusa
605 404 711
m.pokusa@meblostyl.com

Damian Kruszyk
609 477 190
d.kruszyk@meblostyl.com

Przedstawiciel handlowy
Daniel Staniszewski
609 477 011
ph@meblostyl.com

Koordynator ds. sprzedaży
Katarzyna Klaczyńska
609-477-181
k.klaczyńska@meblostyl.com

Księgowość
Elżbieta Ćwikła
609 477 055
biuro@meblostyl.com

Kadry
Joanna Szeląg
609 477 055
kadry@meblostyl.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ul. Jagiełły 4
56-416 Twardogóra

e-mail:
twardogora@meblostyl.com


Kierownik Oddziału

Dorota Czapla
609 477 399
d.czapla@meblostyl.com

Handlowcy Działu Handlowego

Zofia Załomska
609 477 054
z.zalomska@meblostyl.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ul. Wrocławska 142
58-306 Wałbrzych


e-mail:
walbrzych@meblostyl.com

Kierownik Działu Handlowego

Agnieszka Karpińska
609 477 230
walbrzych@meblostyl.com

Handlowcy Działu Handlowego

Kamila Makowska
609 477 466
k.makowska@meblostyl.com


Małgorzata Mucha
609 477 162
m.mucha@meblostyl.com


Joanna Owsianka
609 477 466
j.owsianka@meblostyl.com


Krzysztof Jaronek
609 477 049
k.jaronek@meblostyl.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       
       

Godziny otwarcia:

PN- PT 8:00 - 16:00
SB 8:00 - 13:00