Kontakt

Meblostyl Sp. z o.o.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: 

 71 889 07 80

 i.kuc@meblostyl.com

 www.meblostyl.com

WROCŁAW               ODDZIAŁ ZAKRZÓW     ODDZIAŁ TWARDOGÓRA ODDZIAŁ WAŁBRZYCH

ODDZIAŁ WROCŁAW


ul. Cesarzowicka 5
52-408 Wrocław

tel. +48 71 348 29 80
tel. +48 71 348 29 61 
fax. +48 71 707 29 46

 

e-mail:
wroclaw@meblostyl.com

 

 

 

Kierownik Oddziału

Mateusz Kałuża

609 477 425

m.kaluza@meblostyl.com

 

Handlowcy Działu Handlowego

 

Wioletta Dwornikowska

609 477 540

w.dwornikowska@meblostyl.com

 

Sandra Kaczmarczyk

609 477 423

s.kaczmarczyk@meblostyl.com

 

Dawid Zacharko

609 477 403

d.zacharko@meblostyl.com

 

Kierownik produkcji

Mateusz Wągiel

785 048 913

produkcjaces@meblostyl.com

 

Przedstawiciel handlowy

Daniel Staniszewski

609 477 011

ph@meblostyl.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ODDZIAŁ ZAKRZÓW


ul. Zakrzowska 25
51-318 Wrocław

fax. +48 71 707 29 61

 

 

e-mail:
info@meblostyl.com

 

 

 

Kierownik Oddziału

Marcin Jankowski

603 199 800

m.jankowski@meblostyl.com

 

Handlowcy Działu Handlowego

 

Damian Kruszyk

609 477 190

d.kruszyk@meblostyl.com

 

Marcin Pokusa

605 404 711

m.pokusa@meblostyl.com

 

Violetta Jarska
609 477 108

v.jarska@meblostyl.com

 

Ireneusz Kuc

609 477 065

i.kuc@meblostyl.com

 

Dorota Pietrzela

669 477 011

d.pietrzela@meblostyl.com

Jakub Garbus

609 477 633

j.garbus@meblostyl.com

 

Przedstawiciel handlowy

Daniel Staniszewski

609 477 011

ph@meblostyl.com

 

Koordynator ds. sprzedaży

Katarzyna Klaczyńska

609-477-181

k.klaczyńska@meblostyl.com

 

Kierownik produkcji

Paweł Morawski

605 404 931

produkcjaza@meblostyl.com

 

Księgowość

Ewa Grabowska

603 415 700

ksiegowosc@meblostyl.com

 

Kadry

Joanna Szeląg

609 477 055

kadry@meblostyl.com

 

Koordynator techniczny

Rafał Konieczny

609 477 118

r.konieczny@meblostyl.com

 

Koordynator ds. logistyki

Andrzej Czapla

605 404 932

logistyka@meblostyl.com

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
ODDZIAŁ TWARDOGÓRA

ul. Jagiełły 4
56-416 Twardogóra

tel. +48 71 315 98 16
fax. +48 71 707 25 98

 

 

 

e-mail:
twardogora@meblostyl.com

 

 

 

Kierownik Oddziału

Dorota Czapla

609 477 399

d.czapla@meblostyl.com

 

Handlowcy Działu Handlowego

 

Zofia Załomska

609 477 054

z.zalomska@meblostyl.com

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ODDZIAŁ WAŁBRZYCH

ul. Wrocławska 142
58-306 Wałbrzych

tel. +48 74 840 08 41
fax. +48 74 840 84 58

 


e-mail:
walbrzych@meblostyl.com

 

 

Kierownik Działu Handlowego

Agnieszka Karpińska

609 970 959

phwb@meblostyl.com

 

Handlowcy Działu Handlowego

 

Kamila Makowska

609 477 466

k.makowska@meblostyl.com

 

Małgorzata Mucha

609 477 162

m.mucha@meblostyl.com

 

Joanna Owsianka

609 477 230

j.owsianka@meblostyl.com

 

Krzysztof Jaronek

609 477 049

k.jaronek@meblostyl.com

 

Przedstawiciel handlowy

Agnieszka Karpińska

609 970 959

phwb@meblostyl.com

 

Kierownik produkcji

Rafał Mikołajczyk

609 477 443

produkcjawb@meblostyl.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       
       

Godziny otwarcia:

PN- PT 8:00 - 16:00
SB 8:00 - 13:00